Necdet Onur SERİMER -

Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon

1989 Kocaeli-İzmit doğumlu Necdet Onur Serimer  tiyatro dünyasına ilk adımını Kocaeli Şehir Tiyatro’larında kursiyer olarak atmıştır.2009 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.2010-2018 yıllarının  öncelikli olarak oyunculuk alanında  yoğun geçmesiylebilikte ,oyunculuk dışında  drama ve diksiyon eğitmenliği, castdirektörlüğü,menajerlik,oyuncukoçluğu,kurgudanışmanlığı,İngilizce dil koçluğu da yaparak kariyeri  ve sanatsal gelişimi için önemli donanımları kendisine katmıştır.Ayrıca 2016-2018 yıllarında dil eğitimi için ABD’nin New York eyaletinde bulunmuştur.

Tek Kişilik Şehir oyunu ile Ankara Tiyatro Fabrikası’na katılan başarılı oyuncu  bu oyunuyla aynı zamanda Avrupa turnesi kapsamında Almaya-Fransa-Hollanda ve İsviçre’de oyuncu olarak görev almıştır.2014 yılında TRT1 ekranlarında yayınlanan “Vahyin İzinde” belgeselinde Hz. Ömer’i canlandırmıştır.

Vip özelsin sanat merkezinde kamera önü oyunculuk , diksiyon , hitabet, drama, tiyatro ve  konservatuara hazırlık atölye çalışmalarında eğitim vermektedir.