VIP SANAT MERKEZİ

Çünkü sen özelsin

1 Eylül 2019 ‘ da kapılarını sanatseverlere açan sanat merkezimiz sanatın her dalından atölyeleri ile kentin öncüsü olmayı ve deneyimli ekibiyle yediden yetmişe herkesin yolunu aydınlatmayı hedefliyor.

 Sanat; ruhun gıdasıdır ve ruhun dilidir. Sanatın her dalı insan ruhunda farklı tesirler bırakır ve insan bu faklı ruh durumlarını karakterine uygun olan sanat türü ile ifade eder. Bu ifade şekli müzikle, senaryo yazarlığıyla, kamera önü oyunculukla, müzik teknolojisi öğretileri ile tiyatroyla, resimle, dansla, heykel yapımıyla, moda tasarımıyla, fotoğrafçılıkla şekillenebilir. VIP Özelsin Sanat Merkezimiz sanatsal faaliyetleriyle doğru yönlendirmek için her zaman yanınızda.

Sanat Merkezimiz özel ve özgün sanat eserleri üretmeniz için, deneyimli öğreticileri ve her bireye uygun atölye çalışmaları ile sizleri bekliyor.

”Sanat, senin içinde “ sloganıyla VİP Sanat Merkezi herkesi, içindeki sanatçıyı keşfetmeye çağırıyor.

 

VIP Özelsin Sanat Merkezi

Misyonumuz & Vizyonumuz

Sanat Merkezi olarak, atölye çalışmalarıyla çıktığımız yolda,  en ileri teknolojileri kullanarak sanatta ulaşılabilecek en üst noktaya ulaşmayı amaçlıyoruz.

Sanat merkezimizin öncelikli amacı, sanata dair bireylerin kendi sanat karakterlerini bulmalarında yol gösterici olmaktır. Sanatın sadece icra edilen bir unsur olarak algılanmasının aksine bireyleri üretici olmak için özgünlüğe ve çağdaşlığa ulaşmalarını sağlamaktır

 • VIP'in Enleri

  Yıl sonu etkinliği olarak her atölye çalışmasının sonunda katılımcılarımız kendi eserlerini, gösterilerini cep sahnede sergileyebilecekler.

 • VIP'in Enleri

  Çocuklarınızın kalabalık gruplar içinde kaybolmadan, 4-5 kişilik özel statüde katılacağı atölye sistemine sahibiz.

 • VIP'in Enleri

  İzmit’te bulunan sanat merkezleri içerisinde ‘cep sahne’ye sahip bir sanat merkeziyiz.

 • VIP'in Enleri

  Her biri alanında uzman, yenilikçi öğretim anlayışı ile fark yaratan kadromuzla hizmet vermekteyiz.